Pazartesi, 26 Ekim 2020
  • '
    '

    KONYA ERMENEKLİLER KÜLTÜR SANAT VE SOS.YRD. DERNEĞİ

  • '
    '

    KONYA ERMENEKLİLER KÜLTÜR SANAT VE SOS.YRD. DERNEĞİ

  • '
    '

    KONYA ERMENEKLİLER KÜLTÜR SANAT VE SOS.YRD. DERNEĞİ

  • '
    '

    KONYA ERMENEKLİLER KÜLTÜR SANAT VE SOS.YRD. DERNEĞİ

  • '
    '

    KONYA ERMENEKLİLER KÜLTÜR SANAT VE SOS.YRD. DERNEĞİ

ERMENEK GECESİ 2019
KONYA ERMENEKLİLER DERNEĞİ
KONER ERMENEK GECESİ
ERMENEK MADEN ZİYARETİMİZ
KONYA ERMENEKLİLER DERNEĞİ
DERNEK YÖNETİCİLERİMİZ İLE ERMENEK MADEN ZİYARETLERİ
ERMENEKLİLER GECESİ
KONYA ERMENEKLİLER DERNEĞİ
ERMENEKLİLER GECESİ YAPILDI.
CUMHURİYET BAYRAMI
KONYA ERMENEKLİLER DERNEĞİ
DERNEĞİMİZ BURSİYER GENÇLERİ,ÜYELERİMİZ VE YÖNETİM İLE BİRLİKTE CUMHURİYET BAYRAMINDA ATATÜRK'Ü KABRİ BAŞINDA ZİYARET ETTİ

Yönetim Menü

2019-2020 DÖNEM BURS SONUÇLARI

2019-2020 Dönemi Burs Kazanan Öğrencilerimizin Alfabetik Listesi:

Tüm öğrencilere başarılar dileriz.

ABDULLAH NUR

AHMET ALİ BESLENTİ

AHMET DEMİRCAN

AHMET HASAN KAYA

AHMET ŞENGÜL

ALİ BERK SEBÜCOVALI

ALİ ÜCÜRETCİ

ALPER BALCI

ARİFCAN KIYICI

ARİFE ÖĞÜTCÜ

ARZU TAŞDEMİR

ASLI TAŞDEMİR

AYBÜKE TOP

AYDIN ŞAHİN

AYFER KANMAZ

AYŞE BENLİ

AYŞE DOĞAN

AYŞE GÜL MERMERCİ

AYŞEGÜL ARICI

AYŞEGÜL OKATAN

AYŞEGÜL TABUR

AYŞEGÜL YAŞAR

AYŞENUR AKIN

AYŞENUR ARGUN

AYŞENUR ÇELİK

AYŞENUR EREN

AYŞENUR SAĞLAM

AYYÜCE ÇIBIK

BETÜL SEVİMLİLER

BEYZA DOĞAN

BEYZA GÖLPINAR

BEYZA NUR KARACA

BEYZA SÖBÜÇOVALI

BEYZA UÇAN

BURCU BOZCU

BÜŞRA AYDEMİR

BÜŞRA HANEDAR

BÜŞRA İZLER

BÜŞRA SÖYLEMEZ

CANAN BAĞİÇİ

CEMİLE ARDIÇ

CEMİLE UĞURELİ

CEREN KÜÇÜKSU

ÇİĞDEM KARPUZ

DEMET TEKER

DERYA CANSU

DERYA ETCİ

DERYA ÖĞÜTCÜ

DERYA TOPAL

DERYA YEŞİL

EBRU GÜLER

EMEL ÇALIŞKAN

EMİNE BARUT

EMİNE KÖK

EMİNE NUR MERMERCİ

EMRE PAK

ESRA ARAS

ESRA AYDOĞDU

EYÜP ÇAĞLAYAN

FADİME AYDIN

FADİME YAĞMUR ARDIÇ

FATMA BAŞPINAR

FATMA OKUROĞLU

FATMANUR ALTUNTAŞ  

FATMANUR NUR

FERHAT İNCE 

GAMZE DEMİREL  

HABİB ŞENCAN

HACER GİZEM YEŞİL

HAFİZE GÜMÜŞ

HALİME ABACI

HANİFE KORKMAZ

HASAN AKYÜN

HASAN VARIŞ

HASİBE ŞENCAN

HAŞİM ÇOKSÖYLER

HATİCE SELCAN DABAK

HATİCE UYANIK

HAVVA KAVLAK

HAYRİYE ETCİ

HİLAL BÜLBÜL  

İBRAHİM AKAN

İBRAHİM CAN ÖZCAN

İREM BAŞCI

İRFAN AYDIN

İSA KORUK

KEVSER AKKULAK

MAHMUT DOĞAN

MAHMUT KOYUNCU

MEHMET AKSU

MEHMET ALİ ŞENKAL

MEHMET DURAN

MEHMET KOÇAK

MEHMET MERT ÇOBAN

MEHMET UYAR

MELİKE BANUHAN ETCİ

MERVE BAŞPINAR

MERVE SÖYLEMEZ

MERYEM TUĞBA YILDIRIM

MİNE KARAÖZ

MUHAMMET ALİ SEZGİN

MUSTAFA ALTUNOK

MUSTAFA GÜLÜÇ

MUSTAFA KARACA

MUSTAFA ÖZDEMİR

MUZAFFER TURAN

NAİMENUR AKÇAY

NİGAR KOCA 

NİHAL PINAR

NURHAYAT ŞENGÜL

ONUR ARLI

OSMAN DÜNDAR

OZAN AKGÜL

ÖZGÜR EVRİM OĞUZ 

ÖZNUR YEŞİL

PINAR KÜÇÜKÇINAR

RABİA ÇELİK

RABİA SÖYLEMEZ

RAHİME ERGÜN

RAVZA TAŞHARMAN

RECEP ÖZKOCA

SALİH PEKTAŞ

SALİHA NUR SEZGİN

SEBİLE AKTÜRK

SELİME SERDEM AKSOY

SELVER TARIM

SEMA ŞEKER

SEMANUR GÜMÜŞ

SENA DEMİRCİ

SEVDA GÖKSU

SEZAİ SAPARCA

SIDIKA ŞAHİN

SIDIKA UZUNOĞLU

SIDIKA ÜNVAN

SİNAN ARSLAN

SİNEM BARDAKCI

SÜMEYE ALTUNSOY

SÜMEYRA KORUK

SÜMEYYE KAYA

ŞADİYE ERSOY

ŞEYDA KÖMÜRCÜ

TUĞBA YÜKSEL

UMEYRA ÇETİNER  

UMUT KARAÖZ

YASİN TUNÇ 

YUSUF ARAS

YUSUF ZİYA ETLİK

ZEHRA MASAT

ZEHRA ÖĞE

ZEYNEP KAYA

ZEYNEP OFLAZ

 

< >

GEZİLERİMİZ

ERMENEK DERNEĞİ

GEZİ ÇALIŞMALARIMIZ

ERMENEK DERNEĞİ

DERNEK YÖNETİMİ

ERMENEK DERNEĞİ

YÖNETİM

ERMENEK DERNEĞİ

ONUR ÖDÜLÜ

ERMENEK DERNEĞİ

NOSTALJİ

ERMENEK DERNEĞİ

Yönetim Adresimiz

TELEFON: 0(332) 322 63 09 ADRES: İHSANİYE MAH.BÜYÜK İHSANİYE CAD. N0:50/A